Tedavi Sonrası İletişim
Binlerce Mutlu Hastam
Binlerce Başarılı Operasyon
Hastalarımın Söyledikleri
Üst ve alt göz kapağından ameliyat oldum.

Doktor Tuğba Dindar’a üst ve alt göz kapağından ameliyat oldum. İnanılmaz memnun kaldım. Şiddetle tavsiye ediyorum. Hem mükemmel bir doktor hem de mükemmel bir insan.

Ayla Y.
Hasta Yorumu
Hastanın ne istediği ile ilgilenen.

İlgili, güler yüzlü, hastanın ne istdiği ile ilgilenen ve ayrıca kesinlikle güzellik perisi.

Ayşegül A.
Doktor Yorumu
Kesinlikle güven verici bir tarzı var.

Kesinlikle güven verici bi tarzın var.. ilk tanıştığımızda hissettim ve yanılmadım ?iyiki tanıdım seni.. daha iyi yerlerde olacaksın eminim ❤️

Esengül E.
Doktor Yorumu
Cildimin parladığını ve lekelerin oldukça azaldığını fark ettim.

Kendisine kaş ve alın botoksu, prp, somon dna, mezoterapi, dermopen, ve kimyasal peeling yaptırdım, bu uygulamalar sayesinde gözeneklerim ciddi anlamda küçüldü, cildimin parladığını ve lekelerin oldukça azaldığını fark ettim, teşekkürler ailemizin güzel cerrahı ? En kısa zamanda secret altın iğne uygulamasını yaptırmak için gitmeyi planlıyorum.

Gamze Türkmen
Google Yorumu
Meme küçültme ameliyatımı çok güzel başarılı yaptı.

Tuğba hocama çok teşekkür ederim meme küçültme ameliyatımı çok güzel başarılı yaptı Allah ona ve çocuklar ona uzun omur versin inşallah Allah işinide basarilarini daim etsin inşallah.

Kemal Ertokos
Google Yorumu
Kafamda hiçbir soru işareti kalmadı.

Tuğba hanıma 1 ay önce kepce kulak ameliyati oldum. Ameliyat olmadan önce birçok tereddütüm vardı kendisi bana ameliyat oncesi ve sonrasında bilmem gereken herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı. Kafamda hiçbir soru işareti kalmadan yattim masaya.suan çok mutluyum iyi ki olmuşum diyorum. Samimiyeti güler yüzü ve sabrı için teşekkürler. İyi ki varsınız ve iyi ki sizi tanimisim başarılar diliyorum.

Ay...9
Doktor Takvimi Yorum
Dudak dolgusu yaptırmıştım aşırı memnun kaldım.

Güler yüzlü işini iyi bilen bir doktor dudak dolgusu yaptırmıştım aşırı memnun kaldım teşekkür ederim ❤️

Nu...N
Doktor Takvimi Yorum
Eli çok hafif işlemler çok başarılıydı.

Tuğba hanım bana botoks yaptı mezo terapi uygulaması yaptı işlemin başından sonuna kadar çok ilgilendi daha sonrasında da gözlemledi eli çok hafif işlemler çok başarılıydı

Mi...Z
Doktor Takvimi Yorum