Lazer Epilasyon Cihazı

İpek epilasyon, GentlelasePro, GentleYagPro, GentleMaxPro gibi son teknoloji lazerlerle gerçekleştirilen ağrısız ve acısız bir uygulama imkanı sunuyor. 755 nm Alexandrite ve 1064 nm Nd:YAG dalga boylarını kullanan cihaz, etkin ve bir o kadar da hızlı bir şekilde sonuç almayı sağlayabiliyor. Temiz, pürüzsüz, sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmak isteyenleri ömür boyu memnun eden bir uygulamadır. 

Bu işlem ‘İpek Epilasyon Candela GentlePro’ sistemi kullanan, Türkiye Yetkili Distribütör tarafından ‘Candela Mükemmellik Merkezi’ sertifikası verilen merkezlerde uygulanıyor. Tıraş ya da ağda gibi geleneksel epilasyon yöntemlerinden çok daha avantajlı bir seçenek olan ipek epilasyon işlemi ile hayal edilen temiz bir cilde kavuşmak çok daha kolay oluyor. 

Komple Vücut İçin Sadece 30 Dakika Yeterli!

En yeni teknolojilerle geliştirilen cihazın sunduğu en önemli avantajlardan biri de büyük spor beden başlıklardır. Bu sayede epilasyon işlemi için uzun bir zaman dilimi ayırmak gerekmiyor. Tüm vücut için gerçekleştirilen işlemler saatlerce sürebiliyorken Candela lazer sistemleri ile bu işlemin sadece 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanması mümkün oluyor. Epilasyon işlemine yenilik kazandırmakla kalmayan bu sistem aynı zamanda işlem hızı noktasında da yüz güldürmeyi başarıyor. Üstelik seans sayılarının düştüğü klinik araştırmalarla da kanıtlandı. 

4 hafta ila 6 hafta aralıklarla yapılan minimum 3 seansın sonunda optimum sonuçlar görmek mümkün olabiliyor. Kol altı epilasyon uygulaması için ise sadece 2 dakika ayırmak yeterli olabiliyor. Özel cihaz başlıkları sayesinde tüm epilasyon işlemleri artık dakikalar içerisinde tamamlanıyor. Cildi ömür boyunca adeta bir ipek gibi pürüzsüz kılan bu sistem, epilasyon işlemine yepyeni bir yaklaşımdır. 

Candela lazer teknolojileri kıl köklerini hedef alıyor. Diğer sistemlerde mevcut olmayan Kriyojen soğutucu sistemi ile uygulamanın konforunun artması sağlanıyor. Bu yönüyle de tamamen cilt dostu bir uygulama olma özelliğini koruyor. 

İpek Epilasyonun Farkı Nedir? 

Patentli bir Candela uygulaması olan ipek epilasyon işleminin diğer sistemlerden belirgin farkları vardır. Bu farklar arasında en çok ön plana çıkanlara hemen göz atın!

  • Yalnızca 3 seansta tüylerde % 90 oranında kalıcı bir azalma sağlar 
  • Tüm cilt tipleri üzerinde acısız bir şekilde uygulanabilir 
  • % 100 cilt dostu bir uygulamadır
  • Candela’nın 40 yıllık know-how ile Alexandrite ve Nd:YAG dalga boylarında geliştirdiği uygulama FDA onaylıdır 
  • Sadece patentli olan ve – 5 dereceye kadar soğutan kriyojen soğutma sistemi ile acısız ve tamamen ağrısız bir şekilde uygulama yapılabilir 
  • İpek epilasyon seans sürelerini şaşırtan oranlarda kısadır
  • GentlePro 20, 22 ve 24 mm’lik geniş balıkları ile kol altları artık yalnızca 120 saniyede tamamlanıyor
  • Saniyede 2 hz atım sıklığı ile son derece hızlı bir şekilde epilasyon işlemi tamamlanır