Aqua Peel 2.0

İşlemler 

 1. Adım – Temizleme & Peeling

AquaAHA ile cilt temizliği hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanır. AquaPeel ile ciltteki ölü hücrelerin temizlenmesi ve aynı zamanda tıkalı olan gözeneklerin açılması sağlanabilir. İçeriğinde düşük oranda ‘Alfa Hidroksit Asit’ yani AHA olan solüsyon kullanılması durumunda sadece 5 dakika ila 10 dakika arasında etkin bir cilt temizliği yapılabilir. Bu süre cildin ihtiyaçlarına göre değişebilir. 

 1. Adım – Ekstraksiyon

AquaSA ile düşük oranda ‘Salisilik Asit’ yani SA bulunan solüsyon yardımıyla ekstraksiyon işlemi yapılabilir. Cildin ihtiyacına göre değişmekle birlikte işlemin 5 dakika ila 10 dakikada tamamlanması mümkün olabiliyor. SA, bu işlemde cildin alt katmanlarına kadar emilebilir. İşlem sayesinde çeşitli cilt rahatsızlıklarına yol açabilen bakterilerin ve parazitlerin etkin bir şekilde temizlenmesi sağlanabilir. 

 1. Adım – Hidrasyon & Beslenme

AquaSA ile cildin beslenmesi, daha sağlıklı bir görünüm kazanması desteklenir. Salisilik asitin cildin ideal katmanlarına kadar ulaşması ve dakikalar içerisinde bakteri ile parazitlerin temizlenmesini sağlaması, nem ihtiyacının karşılanması için bu aşama yeterli olacaktır. İşlem, cildin ihtiyaçlarına bağlı olarak 5 – 10 dakikada tamamlanır. 

Bu 3 aşamanın ardından cilt, etkin bir temizlik işleminden geçirilmiş, arındırılmış olur. Hemen ardından cildin ihtiyacına uygun olan cilt bakım işlemleri aşamasına geçilebilir.

aquapee solüsyon

Özellikler

 • Geliştirilmiş dizayn ve ideal dayanıklılık seviyesi 
 • Geçmiş versiyonlardan çok daha ileri bir teknoloji
 • Yeni, pratik kontrol paneli ile kusursuz ve kolay interface işlemleri 

Endikasyonlar

 • Sadece tek seferde temizleme, peeling, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan işlemleri gerçekleştirilebilir.
 • Cerrahi bir işlem değildir, enjektörsüz olarak gerçekleştirilir ve dolayısıyla kişiye herhangi bir rahatsızlık vermez.
 • Cilt yenileme ve cilt gençleştirme imkanları tanır.
 • Gözle görülür kırışıklıkların, pigmentasyonların, akne ve benzer cilt problemlerinin giderilmesini sağlar.
 • Tıkanık gözeneklerin açılmasını sağlar. 
 • Pürüzlü cildin iyileştirilmesine olanak tanır.

AquaPeel 2.0 eş zamanlı olarak vorteks şeklindeki başlığın merkezi yuvası aracılığı ile kullanılabilir. Bu durumda solüsyon dolgusu ile cildi yumuşatır, peeling etkisi ile cildi soyar. Aynı zamanda cilt özünü çıkarır, hidratlar ve vakum kullanarak ikili emiş yuvası ile atığı boşaltma etkilerinde bulunur.